• iOsGG.com
  • First and foremost, Welcome to our forum! Read the rules after you registered!
Cz1993

PUBG MOBILE By Tencent Mobile v0.13.0 [No Recoil]+[X-Ray]+[Cheat Engine]+[VPN Anti Ban] [Slider Hack] [Direct Install]

11,098 posts in this topic

23 hours ago, Cz1993 said:

i see you have already generated the code, check in the manage page for you code

https://iosgg.com/clients/purchases/

Doesn’t work I tried last one and  doesn’t work Every time I am login in the game And active my first activation Then When  the second Activation came This massage pop up ... can you help me Please

13 hours ago, Fahad1402 said:

اقول ليتهم رقدو اذا طقوك باند عرفت ان النسخه مكشوفه

وش دخلك يانعال ؟؟؟ 

28 minutes ago, Ulas2727 said:

Zuby2019 Lan bir siktir git amk madem kullanıyorsan ne işin var burada burada millet şikayetini Dile alabilir sen ne ebenin amına buraya yazıyorsun Yalakalık yapacagına siktir git oyununu oyna

Gel ben sana anlatayım hacki nasıl olur benin amına sokacagını şerefsiz yalaka

Sik onu sik ulas

33 minutes ago, Ulas2727 said:

Zuby2019 Lan bir siktir git amk madem kullanıyorsan ne işin var burada  Burada millet şikayetini Dile getiriyor sen ne ebenin amına buraya yazıyorsun Yalakalık yapacagına siktir git oyununu oyna

Gel ben sana anlatayım hacki nasıl ebenin amına sokacagını şerefsiz yalaka

Vah vah yazik ya. O 40 dollari 1 Tl yapip götüne soksaydin daha faydali olacakti senin icin. Seversin sen birseyler sana girince.

Seni adam yerine koyupda anlatirim ben dememde suc zaten. 

Adam türkce bilmedigi halde türkce yazip duruyorsun. Neden? Baska dil bilmeyecek kadar cahil oldugundan mi? 

Seriously IQ Test PREREQUIREMENT is necessary. 

8 minutes ago, Ziderban said:

Sik onu sik ulas

Bir mal daha ? lan olum rezilsiniz cidden. Sonra türkler niye böyle. Hemen küfür ediceginize nasil yapilir diye sorsaniz 1. Isiniz görülür. 2. Zamaninizdan 3. Sayginizdan olmazsiniz. 

Yaslarinizi sormicam bile. 

9 hours ago, xVenix said:

Plz explain the airplane mode thing before each circle trick .Thanks you

It’s very simple...just enable airplane mode every 3 mins in the match. You have to keep airplane mode on for 3-4 seconds and then disable it. Worked like a charm with V2 of this hack

7 dakika önce, Zuby2019 dedi ki:

Vah vah yazik ya. O 40 dollari 1 Tl yapip götüne soksaydin daha yararli olacakti senin icin. Seversin sen birseyler sana girince.

Seni adam yerine koyupda anlatırım ben dememde suc zaten. 

Adam türkce bilmedigi halde türkce yazip duruyorsun. Neden? Baska dil bilmeyecek kadar cahil oldugundan mi? 

Ciddi olarak IQ Testi ÖNLEME dilinde. 

Bir mal daha olumlama lan olum rezilsiniz. Sonra türkler niye böyle. Hemen küfür ediceginize nasil yapilir diye sorsaniz 1. Isiniz gördün. 2. Zamaninizdan 3. Sayginizdan olmazsiniz. 

Yaslarinizi sormicam safra. 

Gel 1₺ götüne sokmaya gerek yok ben senin götüne sokacak bişeyler bulurum sen tatlı canını sıkma kocum geldigin gibi mutlu ve memnun gönderirim

13 minutes ago, Zuby2019 said:

Vah vah yazik ya. O 40 dollari 1 Tl yapip götüne soksaydin daha faydali olacakti senin icin. Seversin sen birseyler sana girince.

Seni adam yerine koyupda anlatirim ben dememde suc zaten. 

Seriously IQ Test PREREQUIREMENT is necessary. 

Bir mal daha ? lan olum rezilsiniz cidden. Sonra türkler niye böyle. Hemen küfür ediceginize nasil yapilir diye sorsaniz 1. Isiniz görülür. 2. Zamaninizdan 3. Sayginizdan olmazsiniz. 

Yaslarinizi sormicam bile. 

Oyunu oynayabiliyor musunuz şuan da 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• May you like

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.